Słupy reklamowe

Słupy reklamowe z nadrukiem

Zastosowanie

Słupek reklamowy można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sprawdza się podczas krótkich i długich kampanii reklamowych. Pełnią one podobną funkcję jak słup ogłoszeniowy i są idealnymi nośnikami do podświetlania dla uzyskania bardziej zaskakującego efektu zwłaszcza o zmroku. Świetnie nadają się do eksponowania marek, zwłaszcza jeśli nie masz dużo miejsca a z daleka chcesz być widoczny. 

Zalety produktowe

Możliwiść wymiany zewnętrznych poszyć reklamowych czyni ten nośnik niezwykle uniwersalnym. W kilkadziesiąt sekund od włączenia urządzenie jest gotowe do ekspozycji. Duża swoboda w wyborze rozmiaru słupów od 1 metra wzwyż.

Słupy reklamowe

Wizualizacja

MateriałTkanina poliestrowa wodoodporna o gramaturze ok 240 g/m2. Może być
w kolorze standardowym lub całkowicie zadrukowana.
Rozmiar (szer. x wys.)

Od 1 metra wzwyż.

Kształty

Możliwość nadania kształtu beczki, ołówka, długopisu, puszki i wielu innych zbliżonych do owalnych.

Wyposażeniekotwy mocujące, wentylator z kablem zasilającym, odciągi, pokrowiec.

Profesjonalne słupy reklamowe dmuchane

W asortymencie naszego sklepu mamy najwyższej jakości słupy reklamowe. Produkty wyróżniają się trwałością, estetyką i starannością wykonania. Tworzymy je z trwałej tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze, przeznaczonej specjalnie do produkcji figur dmuchanych. Duża wytrzymałość materiału sprawia, że nasze słupy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, niskie i wysokie temperatury oraz promienie ultrafioletowe. To sprawia, że wykonane z niego elementy reklamowe można z powodzeniem instalować na świeżym powietrzu.

czytaj więcej

Nasz asortyment obejmuje nośniki reklamy w kolorze standardowym albo całkowicie zadrukowane – w zależności od wymagań klienta. Wraz ze słupami reklamowymi dmuchanymi dostarczamy niezbędny osprzęt: wentylator z kablem zasilającym, pokrowiec, odciągi i kotwy mocujące. Te ostatnie służą stabilnemu zainstalowaniu słupa reklamowego w podłożu. Dodatkowe akcesoria sprawiają, że produkty zachowują swój kształt oraz stoją pionowo w każdych warunkach.

Słupy reklamowe są proste i szybkie w montażu oraz demontażu. Można je łatwo przenosić, transportować – wszystkie za sprawą lekkiego, ale wytrzymałego materiału. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Duża wytrzymałość produktów sprawia, że nośniki reklamowe nadają się do wielokrotnego wykorzystywania.

Szeroki wybór kształtów i rozmiarów

Wychodząc naprzeciw rozmaitym potrzebom klientów, proponujemy słupy reklamowe dostępne w różnych formach i wielkościach. Dołożymy wszelkich starań, by każdy nasz klient otrzymał to, czego oczekuje. Oferujemy produkty w kształcie puszek, długopisów, ołówków, beczek oraz wielu innych, zbliżonych do owalnych form.

Proponujemy nośniki o różnej szerokości oraz wielkości – od 1 do nawet 12 metrów. Taka wysokość słupa reklamowego pozwala na umieszczenie na nim naprawdę sporej reklamy czy grafiki, która z pewnością wyróżni firmę spośród innych wystawców. Intensywne kolory i wyraźne nadruki to gwarancja znakomitej widoczności reklamy.

Wysoka estetyka wykonania sprawia, że każdy ze słupów reklamowych stanowi efektowną ozdobę pomieszczenia lub placu przed budynkiem firmowym. Atutem naszych nośników jest także korzystna cena. To bardzo ekonomiczny i niekonwencjonalny sposób na dotarcie z przekazem reklamowym do klienta. Konkurencyjne ceny i szybka dostawa – to to, co nas wyróżnia. Nasze słupy reklamowe są objęte gwarancją.

Zastosowanie słupów reklamowych

Dmuchane słupy reklamowe to lekkie, praktyczne i przede wszystkim skuteczne narzędzie reklamowe. Dzięki szybkiemu montażowi, małej wadze i znakomitej jakości nadruku stanowią świetny nośnik reklamy. Sprawdzają się idealnie na imprezach plenerowych: koncertach, dożynkach, dniach miasta i dowolnych innych eventach promocyjnych. Skutecznie pomagają przyciągnąć do stanowiska potencjalnych klientów lub kontrahentów.

Klienci najczęściej montują taką formę reklamy na zewnątrz budynku, zwłaszcza przed siedzibą przedsiębiorstwa. Słupy reklamowe dmuchane są widoczne z daleka, dzięki czemu stanowią drogowskaz wskazujący klientom drogę do biura firmy. Kolorowy, duży i wyróżniający się słup na dziedzińcu przedsiębiorstwa z pewnością nie umknie niczyjej uwadze, a równocześnie stanie się znakiem rozpoznawczym marki.

Słupy reklamowe sprawdzają się także w zamkniętych pomieszczeniach, w tym we wnętrzach hal, sal koncertowych czy konferencyjnych. Są doskonałym źródłem reklamy podczas targów, konferencji albo innych spotkań oraz imprez gromadzących wiele osób.

Słupy reklamowe dmuchane nadają się zarówno do długich, jak i krótkich kampanii reklamowych. Stanowią innowacyjne i efektywne rozwiązanie marketingowe, które realnie przyczynia się do sukcesu firmy. Świetnie sprawdzają się jako element służący do eksponowania logo, sloganu marki lub dowolnej innej grafiki. Ze względu na wielkość, są doskonale widoczne i skutecznie wyróżniają stanowisko firmowe wśród konkurencji. Stanowią świetny nośnik do podświetlania, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego, skuteczniejszego i oryginalniejszego efektu, zwłaszcza o zmroku.

Dlaczego warto wybrać słup reklamowy dmuchany?

Reklamowe słupy cieszą się coraz większą popularnością. Nasi klienci zadowoleni są z efektów, które przynosi tak niekonwencjonalna reklama przedsiębiorstwa, eventu czy różnego rodzaju targów.

Przy wyborze reklamy, warto zastanowić się właśnie nad taką formą reklamy – dmuchanymi słupami. Na uwagę zasługuje bardzo dobry stosunek jakości i skuteczności reklamy do ceny. Słupy to relatywnie niedrogie, a równocześnie efektywne narzędzie promocyjne. Mają wszechstronne zastosowanie. Służą m.in. do budowania wizerunku marki, informowania klientów o siedzibie przedsiębiorstwa albo obecności firmy na evencie. Są lekkie i łatwe w montażu, co sprawia, że solidne zamocowanie słupa reklamowego dmuchanego nie zajmuje wiele czasu.

Wysokość wynosząca nawet 12 metrów gwarantuje, że słup jest doskonale widoczny nawet z dużej odległości. Jeśli dodatkowo zastosuje się oświetlenie LED, zapewni to jeszcze lepszą widoczność nawet w trudnych warunkach pogodowych, wieczorem bądź w nocy.

Staranność wykonania – tylko z najlepszych jakościowo tworzyw – wpływa nie tylko na świetny wygląd, ale również wytrzymałość, co przekłada się na możliwość wielokrotnego wykorzystywania nośnika. Różne kształty (np. puszka, ołówek) umożliwiają z kolei jeszcze lepsze dopasowanie artykułu do branży klienta lub strategii reklamowej.

Skontaktuj się z nami

GAJG - PRODUCENT BALONÓW I NAMIOTÓW REKLAMOWYCH

ZADZWOŃ