Flagi
Kontakt


Facebook


Youtube

Flagi reklamowe


Balony


Bramy


Namioty


Chwieje


Słupy


Flagi


Inne produkty

Flagi reklamowe z nadrukiem

Zastosowanie

Popularny produkt ze względu na łatwość i szybkość montażu. Flagi umieszczone przed siedzibą firmy nadają jej profesjonalny charakter oraz wizerunek. Świetnie nadają się do promocji eventów lub różnego rodzaju produktów. Szyjemy flagi pod wymiar lub według gotowych wzorców do instalacji na maszty.

Zalety produktowe

Flagi podnoszą prestiż firmy przed siedzibą budynku, pozwalają zaprezentować firmę oraz partnerów firmy w łatwy i efektowny sposób.

Zapoznaj się z całą ofertą materiałów reklamowych.

Chwieje reklamowe

Wizualizacja

Dane techniczne
Specyfikacja
Dane techniczne

Materiał

Tkaniny poliestrowe o wysokiej jakości i gramaturze.

Rozmiar (szer. x wys.)

Od 1 metra wzwyż.

Kształty

Szyjemy flagi pod wymiar lub według gotowych wzorców do instalacji na maszty.

Wyposażenie

Każda flaga wyposażona jest w karabińczyki, które umożliwiają jej montaż.

Specyfikacja

Flagi reklamowe z nadrukiem

Reklama zewnętrzna powinna zwracać uwagę potencjalnych klientów i zachęcać do zapoznania się z ofertą firmy. Wysoka skuteczność flag reklamowych wynika z ich specyfiki. Dzięki wykonaniu z lekkiego materiału falują pod wpływem wiatru. A to, co ruchome, przyciąga uwagę bardziej niż statyczne obiekty. Jeśli do tego flagi reklamowe wyróżniają się wyrazistą kolorystyką, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Ich główny cel to zapewnienie doskonałej widoczności danej siedziby, stoiska, usług lub produktów. Im większe i bardziej kolorowe flagi, tym skuteczniejsza reklama.

czytaj więcej

Flagi reklamowe, które zbudują wizerunek Twojej firmy

Funkcja reklamy jako narzędzia do promowania konkretnego produktu czy usługi to tylko jedna z korzyści. W dłuższej perspektywie czasu ważniejsze okazuje się budowanie trwałego i atrakcyjnego wizerunku firmy, na co również mają wpływ reklamy. Flagi reklamowe z nadrukiem przedstawiającym logo przedsiębiorstwa pozwolą utrwalić w świadomości aktualnych i potencjalnych klientów ten obraz. Warto zadbać, by kojarzył się pozytywnie. Odpowiednio dobrany projekt, umieszczony na tak atrakcyjnym nośniku, jak flaga reklamowa, na pewno pomoże w zbudowaniu identyfikacji wizualnej. Należy tylko pamiętać o odpowiednim wyeksponowaniu flag – wtedy skutecznie zwrócą uwagę przechodniów.

Flagi reklamowe na zamówienie

Nasza firma przygotowuje flagi z dowolnym nadrukiem, zapewniając szeroki wybór w kwestii kształtu oraz rozmiaru. Do produkcji stosujemy najlepszej jakości materiały. Przesłany projekt drukujemy cyfrowo na tkaninach poliestrowych o wysokiej gramaturze. Dzięki temu flagi reklamowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Zarówno sam materiał, jak i nadruk, zachowują przez długi czas atrakcyjny wygląd. Odpowiednio dobrany maszt lub inna podstawa zapewni jeszcze lepszą trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania nawet podczas największego wiatru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej. O szczegóły składania zamówień prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami

+48 503 088 524

GAJG – PRODUCENT BALONÓW I NAMIOTÓW REKLAMOWYCH


ZADZWOŃ + 48 503 088 524

ZADZWOŃ

Produkujemy balony, namioty, bramy, flagi, słupy i inne materiały dmuchane, pneumatyczne. Drukujemy na formatach wielkoformatowych.


Facebook-f


Youtube

Zobacz nasze produkty

Kontakt

Telefon: + 48 503 088 524

Email: biuro@balony-namioty.pl

© All rights reserved GAJG | Balony i namioty reklamowe
| 2014-2021

Design by nanopix