Chwieje - Windymany

Chwieje reklamowe z nadrukiem

Zastosowanie

Windymany lub chwiej to nic innego jak energicznie poruszające się postacie, falują dzięki wprowadzanemu do ich wnętrza powietrza za pomocą wentylatora. Taka forma reklamy nie może pozostać obojętna żadnemu odbiorcy. Stały się one już stałym elementem pikników i festynów a w szczególności różnego rodzaju koncertów oraz wydarzeń sportowych.

Zalety produktowe

Chwiej buduje pozytywny wizerunek marki a jednocześnie jest atrakcyjny wizualnie. Windyman występuje w wersji jedno i dwunożnej. Dzięki swoim olbrzymim rozmiarom i dynamicznym ruchom skupia na sobie uwagę wszystkich uczestników eventów. Zadruk metodą sublimacyjną gwarantuje ładne i żywe kolory.

Chwieje reklamowe

Wizualizacja

Materiał

Tkanina typu ripstop.

Rozmiar (szer. x wys.)

Od 1 metra wzwyż.

Kształty

Jednonożne                    Dwunożne

Wyposażeniekotwy mocujące, wentylator z kablem zasilającym, odciągi, pokrowiec.

Chwieje reklamowe

Jedną ze specjalizacji naszej firmy są profesjonalne chwieje reklamowe. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w zakresie projektowania oraz produkcji reklam zewnętrznych, co pozwala nam podejmować realizację nawet największych zleceń. Nasza oferta obejmuje chwieje w dwóch wersjach – jednonożnej i dwunożnej. Obie wyróżniają się bardzo charakterystycznymi kształtami, które z daleka skupiają uwagę odbiorców.

czytaj więcej

Reklamy zewnętrzne tworzymy z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą służyć właścicielom podczas wielu okazji. Zapewniamy także nowoczesne rozwiązania w zakresie zadruku – wykorzystujemy metodę sublimacyjną, gwarantującą żywe, wyraźne i trwałe kolory.

Szerokie możliwości wykorzystania chwiejów reklamowych

Chwieje reklamowe łączą atrakcyjny wygląd z dynamicznym ruchem, który doskonale skupia wzrok wszystkich osób, znajdujących się w okolicy zewnętrznej reklamy. Gadżety te w działalności biznesowej mogą być wykorzystywane na kilka różnych sposobów. Doskonale sprawdzają się, gdy konieczne jest zwrócenie uwagi na produkt, stoisko czy sklep np. w centrach handlowych, ośrodkach narciarskich, na targach, imprezach sportowych czy wszelkiego rodzaju festynach. Chwieje mogą być również stosowane podczas wydarzeń kulturalnych, reklamując sponsora czy organizatorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by umieszczać je przed siedzibą firmy, dzięki czemu np. wejście do placówki jest lepiej widoczne z dalekiej odległości.

Wytrzymałe i estetyczne chwieje reklamowe

Zapewniamy naszym klientom profesjonalny projekt chwiejów reklamowych, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Poszczególne modele mogą mieć wysokość od 1 metra wzwyż. Tworzymy je z materiału odpornego na wodę, promieniowanie UV oraz silne podmuchy wiatru – nie zostanie on rozerwany nawet podczas gwałtownej wichury. W zestawie z chwiejem znajdują się wentylator z kablem, który wprawia reklamę w ruch, solidne kotwy mocujące, odciągi oraz praktyczny pokrowiec. Dbamy, aby naniesiona na chwiej grafika wyróżniała się atrakcyjnym designem i kolorystyką. O jakości naszych usług świadczą pozytywne wielu zadowolonych klientów.

Skontaktuj się z nami

GAJG - PRODUCENT BALONÓW I NAMIOTÓW REKLAMOWYCH