Bramy reklamowe

Bramy pneumatyczne z nadrukiem

Zastosowanie

Czy potraficie Państwo wyobrazić sobie imprezę sportową typu bieg, maraton a także różnego rodzaju inne imprezy sportowe i eventy na świeżym powietrzu bez bramy pneumatycznej? My też nie!
Taka brama pneumatyczna podkreśla charakter danego miejsca i jego prestiż. Idealnie podkreśla określoną przestrzeń jak wejście do strefy, fragment trasy.

Zalety produktowe

Jej główne zalety to: duża powierzchnia reklamowa dobrze widoczna z daleka i oryginalne kształty takie jak elementy trójwymiarowe, które dodatkowo przyciągają uwagę odbiorcy. Brama może być zadrukowana w całości lub miejscowo. Na życzenie klienta przygotujemy system umożliwiający wymianę grafik. Wykonujemy bramy w łuku, łamane i prostokątne.

Bramy pneumatyczne

Wizualizacja

MateriałPCV  – bramy wykonane z mocnej tkaniny o wysokiej gramaturze
Rozmiar (szer. x wys.)6 x 3
6 x 4
6 x 3
6 x 4
8 x 4
9 x 6
9 x 12
Kształty

Brama łuk, Brama łamana, Brama prostokątna.

Wyposażeniekotwy mocujące, wentylator z kablem zasilającym, odciągi, pokrowiec.

Bramy pneumatyczne z dowolnym nadrukiem

Bez względu na to, czy zlecą nam Państwo wykonanie bramy reklamowej z dowolnym tekstem, logotypem firmy czy inną grafiką, gwarantujemy najwyższą jakość druku cyfrowego. Dzięki temu, nowoczesny i atrakcyjny element dekoracji, jakim z pewnością są bramy pneumatyczne, w odpowiedni sposób wyeksponuje Państwa markę, podkreślając jej prestiż, profesjonalizm i dynamikę rozwoju. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii cyfrowej, zapewniamy wierne odwzorowanie kolorów, emblematów oraz czcionek – zarówno prostych, jak i tych najbardziej niestandardowych.

czytaj więcej

Szeroka gama dostępnych w naszej ofercie kształtów oraz wymiarów pozwala wybierać bramy reklamowe, w pełni odpowiadające Państwa indywidualnym potrzebom. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że spersonalizowana konstrukcja szybko stanie się znakiem rozpoznawczym firmy.

Wszystkie produkowane przez nas bramy pneumatyczne charakteryzują się szybkim i prostym montażem z możliwością rozstawienia w dowolnym miejscu, niezależnie od rodzaju podłoża. System stabilizacyjny zapewnia doskonałą równowagę konstrukcji zarówno na utwardzonej nawierzchni – asfalcie, kostce brukowej czy betonie, jak i na trawiastej murawie lub drodze gruntowej.

Lekkie, funkcjonalne, trwałe bramy pneumatyczne

Połączenie walorów atrakcyjnego nośnika reklamowego z nowoczesnym designem i funkcjonalnością powoduje, że dmuchane bramy reklamowe w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnej branży eventowej. Obecnie trudno już wyobrazić sobie wydarzenia sportowe, kulturalne, handlowe czy biznesowe bez tego rodzaju konstrukcji.

Kolejną zaletę bram pneumatycznych – także tych o stosunkowo dużych gabarytach – stanowi lekkość konstrukcji. Dzięki temu brama reklamowa nie powoduje znacznego obciążenia podłoża, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Szybki montaż, mobilność oraz brak problemów z transportem, to tylko niektóre powody, dla których proponowane przez nas personalizowane bramy pneumatyczne cieszą się tak dużą popularnością.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych bram reklamowych, służąc doświadczeniem i fachowym doradztwem.

Skontaktuj się z nami

GAJG - PRODUCENT BALONÓW I NAMIOTÓW REKLAMOWYCH