Balony reklamowe

Balony reklamowe z nadrukiem

Balony pneumatyczne

Wizualizacja

MateriałTkanina poliestrowa wodoodporna o gramaturze ok 240 g/m2. Może być
w kolorze standardowym lub całkowicie zadrukowana.
Rozmiar (szer. x wys.)Od 2 do 12 metrów wysokości
Kształty

B12, B16, B20

Wyposażeniekotwy mocujące, wentylator z kablem zasilającym, odciągi, pokrowiec.

Dlaczego warto zainwestować w balony reklamowe od GAJG?

Przy obecnym natłoku rozmaitych, płynących zewsząd treści marketingowych, kluczem do zdobycia uwagi potencjalnego klienta jest głośność, wyrazistość, wielkość i oryginalność określonego nośnika reklamowego. Jednym z najlepiej spełniających te wymagania rozwiązań są proponowane przez nas balony reklamowe z nadrukiem. Dzięki dużym rozmiarom, nietuzinkowej formie oraz olbrzymim możliwościom w zakresie personalizacji, nasze balony skutecznie przyciągają wzrok odbiorców i silniej niż konwencjonalne odpowiedniki, zapadają w pamięć.

Jednocześnie zastosowanie dużych oraz precyzyjnie i estetycznie wykonanych balonów reklamowych znacząco poprawia wizerunek marki. Świadczy o dobrej kondycji firmy i kreatywności w zakresie wdrażanych technik marketingowych. Gdy klient waha się nad wyborem produktu czy skorzystania z usług danej firmy, takie subiektywne odczucia często stanowią element przesądzający o jego końcowej decyzji.

Oczywiście wymienione powyżej cechy bynajmniej nie wyczerpują pełnej listy zalet, które wiążą się z zakupem i wykorzystaniem balonów reklamowych. Aby unaocznić Państwu możliwe jak najwięcej korzyści, poniżej przedstawiamy szczegółowy opis atutów naszych wyrobów.

Wytrzymałość materiałów, z których wykonane są balony reklamowe

Podstawowym materiałem, z którego uzyskujemy nasze balony reklamowe, jest tkanina poliestrowa przeznaczona na ich poszycie. W wariancie standardowym jest ona w pełni wodoodporna i bardzo wytrzymała na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Posiada wzmocnioną, względem wyrobów konkurencyjnych, ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także świetnie znosi potencjalnie szkodliwe warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz, mróz, skrajne temperatury czy intensywne nasłonecznienie. Zawsze uczulamy naszych klientów, by kupowali produkty najwyższej jakości, w innym wypadku, balony mogą się odbarwiać, a struktura materiału możne słabnąć.

Wysoki stopień ochrony, który wyróżnia nasze balony reklamowe, dodatkowo zwiększamy poprzez wykorzystywanie bardzo solidnych nici z poliamidu. Na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania zamian – zamiast tkaniny poliestrowej, według potrzeb, proponujemy optymalizację w zakresie ognioodporności. Wówczas oferujemy odpowiednik posiadający certyfikat trudnopalności na poziomie B1.

Jednocześnie, przy zachowaniu wszystkich wymienionych wyżej właściwości wytrzymałościowych, tkanina na balony pneumatyczne od GAJG cechuje się relatywnie niewielką wagą. Gramatura całego zadrukowanego i wytworzonego produktu końcowego wynosi zaledwie 250 gramów na metr kwadratowy. To z kolei, po wypuszczeniu powietrza z balonu, przekłada się łatwy transport (nawet w przypadku wariantu wykonanego w maksymalnym dostępnym rozmiarze).

Personalizowane balony reklamowe z nadrukiem wysokiej jakości

Wieloletnia obecność w branży reklamowej umożliwia nam tworzenie atrakcyjnych i przynoszących efekty nadruków na balony pneumatyczne. Nad każdym projektem pracujemy tak długo, aż nasi klienci będą w pełni zadowoleni z finalnego rezultatu i jednocześnie do momentu, aż sami zyskamy pewność, że zagwarantuje on odpowiednio dużą skuteczność.

Aby uzyskać grafiki lub wzory na balony reklamowe nie tylko pomysłowo opracowane, ale również estetyczne i odporne na codzienną eksploatację, wykorzystujemy nowoczesną technikę zadruku lateksowego. Wydobywamy głębię koloru i zwracamy szczególną uwagę, by każdy nasz produkt miał wysoki współczynnik ochrony przed zarysowaniami.

Balony reklamowe z nadrukiem od GAJG – cechy

Balony pneumatyczne nadają się do wykorzystania w ramach dowolnego wydarzenia, bez względu na to, czy odbywa się ono wewnątrz, czy na powietrzu. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym, nie istnieją żadne przeciwwskazania do stosowania balonów podczas brzydkiej pogody lub skrajnych temperatur.

Balony reklamowe z nadrukiem często wykorzystywane są podczas eventów, ale zgłaszają się do nas klienci chcący udekorować przestrzeń sklepu lub innych obiektów komercyjnych z okazji świąt lub wyprzedaży. Balony bowiem odnajdują się w każdej przestrzeni i bez względu na okazje. Mogą stanowić również stały element krajobrazu w parkach rozrywki czy na terenie określonej placówki handlowo-usługowej. Liczbę dostępnych zastosowań balonów reklamowych może ograniczyć jedynie wyobraźnia.

Przy wszystkich wymienionych zaletach związanych z uniwersalnością, należy także zaznaczyć, że nasze balony reklamowe są rozwiązaniem względnie tanim zarówno przy zakupie, jak i w odniesieniu do kosztów utrzymania. Można korzystać z nich przez wiele lat, a ponadto – w przeciwieństwie np. do bilbordów – balony nie wymagają ponoszenia comiesięcznych opłat za wykorzystywanie do przestrzeni reklamowej.

Jeśli zatem chcą Państwo już dziś zainwestować w oryginalną, wielkoformatową i ściśle dopasowaną do Państwa potrzeb oraz oczekiwań reklamę, serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszym personelem. Z przyjemnością omówimy z Państwem wszelkie szczegóły dotyczące współpracy i podsuniemy wiele sprawdzonych rozwiązań, które pozwalają zmaksymalizować korzyści marketingowe wynikające ze stosowania balonów reklamowych.

Skontaktuj się z nami

Zastosowanie

Balony reklamowe to najpopularniejszy nośnik reklamy pneumatycznej i zarazem klasyk figur dmuchanych. Idealnie sprawdza się na imprezach w plenerze, wewnątrz hal, koncertach oraz na zewnątrz budynków. Duża widoczna powierzchnia reklamy, szybki montaż, łatwy transport i możliwość oświetlenia (wewnętrzne oświetlenie LED) to tylko kolejne atuty i mocne strony produktu. Logotyp na balonie widoczny jest naokoło. Balon świetnie sprawdza się jako reklama własnej firmy lub indywidualnego produktu i hasła marketingowego.  

Zalety produktowe

Na balonach możemy umieścić własne logo i zadrukować całą powierzchnię lub tylko pas reklamowy. TAKI nośnik reklamowy nie pozostaje obojętny i zawsze jest widoczny z daleka. Dołączone do zestawu kompletne wyposażenie pozwala bezpiecznie przymocować go do podłoża. Balon po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a spakowany w specjalną torbę transportową może być bez problemu przewożony w bagażniku auta.

Balony i namioty reklamowe

GAJG - PRODUCENT BALONÓW I NAMIOTÓW REKLAMOWYCH